Опис
Булат Термо Тандем Електро (квадро) Kale, модель 590/гладка. Колір: Зріз каменю/Білий матовий гладкий. Безключовий доступ — надійні вхідні двері від виробника Двері Булат,
призначені для використання як Двері у під’їзд, Квартирні.
Характеристики
| Серія | Серія Тандем Електро |
| Розмір | 850х2050 мм, 950х2050 мм |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Вага | 104 кг, 108 кг |
| Товщина коробу | Гнутий профіль 110 мм |
| Товщина полотна | 105 мм |
| Метал | 1.2 мм |
| Протизламні ригелі | 3 шт |
| Контури ущільнення | 3-х контурні шумо-звукоізоляційні |
| Утеплення | Мінеральна вата, Фальгований утеплювач |
| Верхній замок | KALE 257 сувальдний (Туреччина) |
| Нижній замок | Корпус замка PES Monoblok (аналог KALE 252) |
| Циліндр | розмір 50х30 під шток (Туреччина) |
| Вічко | Securemme (Італія) |





