Опис
Булат Ультра (квадро) Securemme, модель 557/607 тоноване дзеркало. Колір: Попелястий металік/Сірий шифер. — надійні вхідні двері від виробника Двері Булат,
призначені для використання як Двері у під’їзд, Квартирні.
Характеристики
| Серія | Серія Ультра |
| Розмір | 850х2050 мм, 950х2050 мм |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Вага | 104 кг, 112 кг |
| Товщина коробу | Гнутий профіль 110 мм |
| Товщина полотна | 105 мм |
| Метал | 1.2 мм |
| Протизламні ригелі | 3 шт |
| Контури ущільнення | 3-х контурні шумо-звукоізоляційні |
| Утеплення | Мінеральна вата, Фальгований утеплювач |
| Верхній замок | Securemme 2019 сувальдний (Італія) |
| Нижній замок | Securemme 2061 під циліндр (Італія) |
| Циліндр | розмір 50х30 під шток (Туреччина) |
| Вічко | ні |





