Характеристики
| Сегмент | Smart Invisible |
|---|---|
| Розмір дверей | 620/720/820*2005 мм |
| Вид | Міжкімнатні двері |
| Для приміщень | У кімнату |
| Для приміщень | В дитячу |
| Для приміщень | В кухню |
| Для приміщень | До ванної |
| Для приміщень | В комору |
| Для приміщень | В гардеробну |
| Для приміщень | Для офісів |
| Тип пропозиції | Складська програма |
| Товщина полотна | 55 мм |
| Товщина коробу | 55 мм |
| Товщина накладок | З обох сторін МДФ 5 мм, грунтоване білою емаллю |
| Торець дверей | Анодований алюміній сірий з 4-х сторін на торці |
| Модель замків | Магнітний замок AGB Polaris |
| Наповнення полотна | ребра з МДФ, екструдований пінополістирол |
| Тип відкривання | Inside – внутрішнє, відкривання від себе |
| Фурнітура | Ручка та вороток не входить в базову комплектацію. Тільки за окрему плату |
| Особливості | Під фарбування |
| Петлі | Петлі прихованого монтажу Anselmi |
| Артикул | Inside |



Полотно двері
Товщина полотна – 55 мм.(грунтоване) Торець – Анодований алюміній сірий з 4-х сторін
Ширина полотна:
▶ склад – 620, 720, 820 мм.
▶ під замовлення – 920 мм.
Висота полотна – 2005 мм.
Алюмінієвий короб
Короб алюмінієвий. Ширина:
▶ inside – 55 мм.
Магнітний замок
Магнітний замок – AGB Polaris
Петлі прихованого монтажу
Дві петлі прихованого монтажу Anselmi
Монтажний комплект
Набір металовиробів і підкладок під петлі
2. замок з магнітною планкою у відповідь
3. декоративні заглушки для петель
4. дві петлі прихованого монтажу
5. кутові кріплення короба
6. кріплення петель короба
7. монтажні пластини





















