Опис
Булат Котедж, модель 710/265. Колір: metalic grey/вулична білий атласний — надійні вхідні двері від виробника Двері Булат,
призначені для використання як Вуличні, Двері в будинок.
Характеристики
| Серія | Серія Котедж |
| Розмір | 850х2050 мм, 950х2050 мм |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Вага | 88 кг, 93 кг |
| Товщина коробу | Гнутий профіль 100 мм |
| Товщина полотна | 95 мм |
| Метал | 1.2 мм |
| Протизламні ригелі | 3 шт |
| Контури ущільнення | 2-х контурні |
| Утеплення | Базальтова вата щільністю 45 кг/м.куб, фольгований утеплювач |
| Верхній замок | KALE 257 під циліндр (Туреччина) |
| Нижній замок | KALE 252 під циліндр (Туреччина) |
| Циліндр | 5 ключів, розмір 50х30 під шток, система тандем (Туреччина) |
| Вічко |





