Опис
Revolut В-606, модель 229. Колір: дрімвуд темний/дрімвуд світлий — надійні вхідні двері від виробника Двері Булат,
призначені для використання як Двері у під'їзд, Квартирні.
Характеристики
| Серія | Серія Revolut |
| Розмір | 850х2050 мм, 950х2050 мм |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Вага | 69 кг, 74 кг |
| Товщина коробу | Гнутий профіль 100 мм |
| Товщина полотна | 85 мм |
| Метал | 1.2 мм |
| Протизламні ригелі | 3 шт |
| Контури ущільнення | 2-х контурні |
| Утеплення | Мінеральна вата |
| Верхній замок | Аріко сувальдний (Україна) |
| Нижній замок | KALE 252 під циліндр (Туреччина) |
| Циліндр | 40х50 ключ/тумблер (Туреччина) |
| Вічко | Так, Хром |





