Опис
Цитадель В-83 (квадро) Kale, модель 594/605 дзеркало. Колір: Оксид чорний Весь декор/Біла шагрень — надійні вхідні двері від виробника Двері Булат,
призначені для використання як Двері у під’їзд, Квартирні.
Характеристики
| Серія | Серія Цитадель |
| Розмір | 850х2050 мм, 950х2050 мм |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Вага | 91 кг, 98 кг |
| Товщина коробу | Гнутий профіль 110 мм |
| Товщина полотна | 100 мм |
| Метал | 1.2 мм |
| Протизламні ригелі | 3 шт |
| Контури ущільнення | 3-х контурні шумо-звукоізоляційні |
| Утеплення | Мінеральна вата |
| Верхній замок | KALE 257 сувальдний (Туреччина) |
| Нижній замок | KALE 252 під циліндр (Туреччина) |
| Циліндр | розмір 50х30 під шток (Туреччина) |
| Вічко | ні |





