Опис
Вхідні двері на замовлення Булат, серія Expert — надійні вхідні двері від виробника Двері Булат,
призначені для використання як Двері у під’їзд.
Характеристики
| Серія | Серія Expert |
| Розмір | 850х2050 мм, 950х2050 мм |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Вага | 135 кг, 145 кг |
| Товщина коробу | Гнутий профіль 130 мм |
| Товщина полотна | 105 мм |
| Метал | 2 мм |
| Протизламні ригелі | 3 шт |
| Контури ущільнення | 3-х контурні |
| Утеплення | Мінеральна вата, фольгований утеплювач |
| Верхній замок | Девіаторна система вгору та вниз |
| Нижній замок | Моноблок MOTTURA 54.797 MATIC (2+5 ключів) (Італія) |
| Циліндр | Securemme K-2 (1+5 ключів) розмір 50х30 під шток (Італія) |
| Вічко | Securemme (Італія) |





