Опис
Вхідні двері на замовлення Булат, серія Тренд — надійні вхідні двері від виробника Двері Булат,
призначені для використання як Двері у під’їзд.
Характеристики
| Серія | Серія Тренд |
| Розмір | 850х2050 мм, 950х2050 мм |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Вага | 92 кг, 98 кг |
| Товщина коробу | Гнутий профіль 110 мм |
| Товщина полотна | 105 мм |
| Метал | 1.2 мм |
| Протизламні ригелі | 3 шт |
| Контури ущільнення | 3-х контурні |
| Утеплення | Мінеральна вата, фольгований утеплювач |
| Верхній замок | Девіаторна система вгору та вниз |
| Нижній замок | Моноблок Mottura 54.797 (Італія) |
| Циліндр | Securemme K-2 (1+5 ключів) розмір 50х30 під шток (Італія) |
| Вічко | Securemme (Італія) |





