Опис
Вхідні двері на замовлення Булат Термо Хаус, модель 710 полуторні — надійні вхідні двері від виробника Двері Булат,
призначені для використання як Двері на вулицю.
Характеристики
| Серія | Серія Термо Хаус |
| Розмір | 1200х2050 мм |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Вага | 125 кг |
| Товщина коробу | |
| Товщина полотна | 95 мм |
| Метал | 1.2 мм |
| Протизламні ригелі | 3 шт |
| Контури ущільнення | 2-х контурні |
| Утеплення | Базальтова вата щільністю 45 кг/м.куб, фольгований утеплювач |
| Верхній замок | KALE 257 під циліндр (Туреччина) |
| Нижній замок | KALE 252 (Туреччина) |
| Циліндр | 5 ключів, розмір 50х30 під шток, система тандем (Туреччина) |
| Вічко |





